Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszone prace!

Bardzo Wam dziękujemy za udział w drugiej części konkursu cosplay’owego Assassin’s Creed IV: Black Flag! Otrzymaliśmy bardzo wiele ciekawych uzasadnień i trudno było wybrać to najlepsze. Zanim przejdziemy do ogłoszenia wyniku zabawy, przypominamy że konkurs polegał na wskazaniu ulubionego cosplay'u nawiązującego do tematyki piratów-asasynów. Nagrodą w konkursie jest edycja kolekcjonerska Assassin’s Creed IV: Black Flag!

Aby zdobyć Edycję Czaszki, należało oddać głos na jeden z poniższych cosplay’ów (zdjęcia pochodzą z profesjonalnej sesji zdjęciowej dla laureatów pierwszego etapu), a następnie w komentarzach do tej strony napisać krótkie uzasadnienie dokonanego wyboru – maksymalnie 1000 znaków ze spacjami. Bardzo nam miło oznajmić, że zwycięzcą konkursu został użytkownik o ksywce CharlesMonroe! Jego pracę możecie znaleźć poniżej.

Uważaj Michaelu Praedzie! Zmykaj Jasonie Connery! A teraz Altairze, Ezio i Connorze do kupy wzięci pocałujcie żabkę w łapkę, a kogutka w stópkę, bo oto nadchodzi theVU - nie tylko godny was następca, ale i detronizator. Zadziorne spojrzenie spod kaptura, nadający charakteru nieco bokserski nos (dostał fangę od Templariuszy?), niemal śnieżnobiała czupryna (stop dyskryminacji jasnowłosych połączonego z wiecznym hype'owaniem brunetów!) - wszystko to w otoczeniu powabnej niewiasty i mniej powabnego, za to bardzo piracko-asasyńskiego kapitana w wersji retro, czyli Jacka zwanego ongiś Wróblem. Lokalik klimatyczny, rum w dłoni i na stole, spluwy przy pasie - ten typek na korsarza nada się. Do tego ujęcia żywcem wzięte jeśli nie z Rembrandta, to przynajmniej z Rosińskiego. Takich asasynów nam u steru potrzeba! Miejmy nadzieję, że to sir theVU zostanie bohaterem kolejnego Assassin's Creed, którego akcja, jak klekoczą odlatujące bociany, będzie osadzona w Polsce za czasów Jagiellonów.


Gratulujemy wygranej! Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłane prace i zapraszamy do kolejnych konkursów na GRYOnline.pl!


Serdecznie dziękujemy Tawernie Żeglarskiej Stary Port za udostępnienie wnętrz na potrzeby sesji zdjęciowej laureatów pierwszego etapu konkursu.

Zagłosuj na wybraną galerię:Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości). Konkurs kierowany jest zarówno do obywateli Rzeczypospolitej Polski, jak i obywateli państw członkowskich Unii Europejskiej.

zobacz cały regulamin konkursu

gry online